Laska wanilii Pi-nuts – najważniejsze informacje

0
44

To, co wyróżnia laskę wanilii oferowaną przez firmę Pi-nuts to przede wszystkim najwyższa jakość zwana jakością gourmet, czyli najlepszą z możliwych. Nie ma w niej dodatku cukru, czy jakichkolwiek sztucznych konserwantów. Unikalny, intensywny waniliowy aromat wynika tylko i wyłącznie z natury. Produkt ten jest sprowadzany prosto z Madagaskaru. Dzięki temu osoba wybierająca laskę wanilii marki Pi-nuts może liczyć na niezwykle wysokie stężenie waniliny, dzięki któremu charakterystyczny przepyszny smak tej przypraw jest jeszcze intensywniej wyczuwalny. Osoby wybierająca produkt oferowany przez tę firmę może liczyć na najwyższy poziom jego świeżości. Jest ona zachowana, dzięki wykorzystywanych do jego pakowania specjalnych woreczków moletowanych, dzięki którym laski waniliowe nie utracą żadnych właściwości zarówno zdrowotnych, jak i tych związanych z ich wyjątkowym aromatem, który sprawił, że, mimo iż przyprawa ta jest jedną z najdroższych na świecie, najlepsi cukiernicy, a także amatorzy wypieków i słodkości sięgają po nią niezwykle chętnie.

Laski wanilii Pi-nuts – do przygotowania, jakich potraw mogą służyć?

Z wykorzystaniem w 100% naturalnych lasek wanilii Pi-nuts można przede wszystkim przygotować przepyszne, kultowe desery. Ta przyprawa może być znakomitym dodatkiem do jednej z najpopularniejszych słodkości prosto z Włoch, czyli panna cotty. W tym wypadku będzie ona dodawana do składników bazowych tego deseru, czyli śmietanki i żelatyny. Takie słodkie danie wprost idealnie komponuje się ze smakiem klasycznie z nim podawanego truskawkowego musu. Z kolei miłośnicy francuskich deserów mogą z wykorzystaniem tego składnika przygotować uwielbiany na całym świecie crème brûlée. Podstawowe składniki tego zapiekanego w piekarniku w temperaturze ok. 100 stopni Celsjusza przysmaku to znajdujące się w większości kuchni produkty takie jak śmietanka, jajka oraz cukier. Innym klasycznym deserem, któremu aromatu nadaje laska wanilii Pi-nuts, jest krem bawarski prosto z południa Niemiec. To nie wszystko. Lody o waniliowym smaku mają wielu swoich zwolenników. Można je zajadać zarówno samodzielnie, jak i w formie dodatku do szarlotki. Z ich użyciem można przygotować również uwielbiany przez wielu shake. Osoby preferujące smakowite wypieki mogą z wykorzystaniem naturalnej laski wanilli Pi-nuts wzbogacić smak tradycyjnego, puszystego sernika. Swoich wielbicieli mają również kruche maślane ciasteczka waniliowe, które są uwielbiane przez zarówno młodszych, jak i starszych smakoszy.